Pansiyonumuz

Bacchus Pansiyon; Türkiye’mizin cenneti ve güzel Antalya’mızın kalbi, bircok tarihi mirasların bulunduğu eski şehir surlarıyla çevrili Kaleiçi’nde bulunmaktadır.

Otel Bacchus Pension şehir merkezinde olup, tarihi Saat Kulesi’ne 500m. Yat Limanına ve Mermerli Plajı’na 100m Karaalioğlan Parkı’na 50m,Antalya Havalimanına 12 km. ve Şehirlerarası otobüs terminaline 7 km uzaklıktadır.

Pansiyonumuz 14 oda ve 33 yatak kapasitelidir. Bütün odalarda özel banyo (duş,WC ,24 saat sıcak su), TV.Klima,sınırsız ve kesintisiz İnternet Ağ bağlantısı mevcuttur.

Otel Bacchus Pension’un teras katındaki restaurantından Deniz manzarasının ve Toros Dağlarının güzelliğine şahit olabilirsiniz.

Kaleiçinin en temiz ve konforlu pansiyonlarından biri olan Hotel Bacchus Pension, yardımsever ve güleryüzlü personeliyle siz saygıdeğer misafirlerimizin hizmetindedir. İyi tatiller geçirmeniz dileğiyle…

Ayrıca pansiyonumuzda hem dinlebileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz havuzumuz bulunmaktadır.

Mail, telefon yada Faks ile erken rezervasyon yaptırdığınız taktirde , Havalimanından 20 Euro karşılığında sizin transferinizi yapabiliriz.